ltlt enen ruru

Kondicionierių užpildymas Kaune

SPECIALIEJI PASIŪLYMAI

Mes užpildysime kondicionierių Kaune

Paimsime Jūsų automobilį iš bet kurios Kauno vietos ir pasirūpinsime jo švara . Ir mes grąžinsime jį į vietą. Švarus, kvepiantis ir šviežias. Puikiai suprantame, kad darbai, pareigos ir veikla dažnai atima tiek daug laiko, kad pasirūpinti automobilio švara tiesiog nebelieka laiko. Pagalvokite, kaip būtų patogu, jei atėjus į darbą mes jus sektume. Paimtume Jūsų automobilį iš darbo. O kol Jūs praleisite įprastą darbo dieną, mes pasirūpinsime Jūsų automobilio švara. O iki darbo dienos pabaigos grąžinsime jums visiems švarią, blizgančią ir kvepiančią. O gal norėtumėte, kad mes pasirūpintume jūsų automobiliu, kol esate grožio salone? Ar ketinate vakarieniauti su šeima vaikų grupėje? Galima ir taip. Galime pasiimti Jūsų automobilį iš bet kurios Kauno miesto vietos, išvalyti, nuplauti, nublizginti, papildyti kondicionierių ir grąžinti Jums. Jūsų patogumas yra mūsų prioritetas!

UŽSISAKYTI PILDYMĄ

Specialūs pasiūlymai

 

Žinoma, ne visas paslaugas galima atlikti per vieną dieną. Taigi, jei norite pasirūpinti kruopščiu savo automobilio valymu ir priežiūra, gali būti, kad automobilį Jums grąžinsime tik po kelių dienų ar net savaitės. Kad būtų aiškiau, surašysime kokias paslaugas galime atlikti per vieną dieną ir po kelių valandų grąžinsime Jums automobilį. O kurioms paslaugoms prireiks kelių dienų.

  • Automobilio plovimas  – nuo 40 minučių iki 1 valandos
  • Automobilio poliravimas – nuo 4 valandų iki 6 dienų (priklausomai nuo automobilio būklės)
  • Sausas salono valymas  – nuo 8 iki 12 val.
  • Lempų poliravimas – apie 20 minučių
  • Automobilio keraminė danga – iki 8 valandų
  • Odinio salono atnaujinimas – nuo 1 savaitės iki 1,5 savaitės
  • Automobilio vairo apsiuvimas – nuo 2 dienų iki 4 dienų
  • Dyzelinio variklio plovimas  – nuo 15 iki 40 min.
  • Kondicionieriaus papildymas
UŽSISAKYTI PASKIRTĮ

Forto automobilis

Jūsų automobilį paimsime ir grąžinsime švarų visame Kauno mieste

Paslaugos kaina nuo 20 € , todėl rekomenduojame užsisakyti šią paslaugą tais atvejais, kai norite padaryti kelių paslaugų kompleksą ir palikti automobilį visai dienai. Tokiu atveju jums nereikės sukti galvos, kaip iš plovyklos grįžti į darbo vietą ar namo. Jūs leidžiate savo dieną kaip įprasta, o mes pasirūpiname automobiliu.

Užsisakykite susitikimą

Užsisakykite apsilankymą

Ar norite užsisakyti apsilankymą?

Susisiekite su mumis bet kuria iš šių socialinių programėlių Whatsapp, Facebook, Telegram arba Instagram.