ltlt enen ruru

Apie mus

Automobilių plovykla

Forto švaros centras – tai ne tik automobilių plovykla.

Tai žmonių komanda, kuri nežiūri į automobilį kaip tik į objektą. Į jūsų transportą žvelgiame kaip į svarbią žmogaus kasdienio gyvenimo dalį. Kaip kompanionas, kuris yra su tavimi kiekvieną dieną. Tai padeda įveikti kasdienius iššūkius, siekti tikslų ir nuveikti darbus. Kuris, norint gerai tarnauti, turi būti gerai prižiūrimas. Puikiai suprantame, kad automobilio švara turi tiesioginės įtakos jo saugumui. Jo tarnybos laikui. Taigi mes esame čia, kad profesionaliai pasirūpintume tiek automobilio estetine išvaizda, tiek komfortu jį vairuojant.

Automobilių švara rūpinamės nuo 2017 metų.

Užsisakykite apsilankymą

Forto automobilis

Automobilių plovykla

Galime aptarnauti daug klientų vienu metu

Švaros centre yra trys plovimo vietos, dvi automobilių salonų cheminio valymo, trys poliravimo ir trys cheminio valymo vietos. Taigi galime aptarnauti daug klientų vienu metu, nesudarant ilgų eilių. Teikdami paslaugas naudojame tik geriausio Europoje pripažinto chemijos gamintojo – NERTA – produkciją. Tačiau mūsų naudojamų įrankių sąrašą papildo tokie gamintojai kaip EWOCAR ir ZVIZZER.

Automobilių plovykla veikia jau daugiau nei šešerius metus, o ilgametę patirtį turintys kvalifikuoti darbuotojai gali pasiūlyti klientams aukščiausio lygio automobilių plovimo ir valymo paslaugas Kaune naudojant kokybiškas medžiagas.

Užsisakykite susitikimą

Forto automobilis

Automobilių plovykla, kurioje svarbus klientų patogumas

Stovėjimo aikštelėje turime 30 automobilių stovėjimo vietų. Todėl atlikę Jūsų pasirinktą procedūrą, automobilį saugiai pastatysime aikštelėje, o automobilį galėsite atsiimti Jums patogiu metu. Laukiantiems vietoje siūlome jaukios laukimo salės paslaugas. Čia galėsite atsigerti kavos, naudotis bevieliu internetu, esant poreikiui, net atlikti darbus ar pailsėti, kol mes pasirūpinsime Jūsų automobiliu. Taip pat pas mus galite įsigyti reikalingiausių automobilių valymo priemonių ir priedų.

Esame ne tik automobilių plovykla. Bet ir atsakingai į savo darbą žiūrinti, savo tikslų siekianti ir į mylimus KLIENTUS orientuota komanda!

Užsisakykite apsilankymą

Forto automobilis

Užsisakykite apsilankymą

Ar norite užsisakyti apsilankymą?

Susisiekite su mumis bet kuria iš šių socialinių programėlių Whatsapp, Facebook, Telegram arba Instagram.